Podręczniki szkolne 2016/2017


Aktualności
Warsztaty z robotyki kl IIB i IIIB

 

W dniu 18 listopada klasa II B i klasa III B uczestniczyły w warsztatach z robotyki w Szczecinie. W trakcie zajęć poznawaliśmy zasady mechaniki budując konstrukcje dzięki którym doświadczaliśmy praw fizyki, uczyliśmy się pracować zgodnie z instrukcją i projektować rozwijając swoją wyobraźnię przestrzenną i umiejętności manualne. Wiele radości sprawiło nam ożywienie naszych robotów.

 Więcej zdjęć w galerii - zobacz tutaj

Anna Górzyńska

 
Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

 

11 listopada przypomina  nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

Uroczysty apel  z  okazji  odzyskania  niepodległości  przez Polskę został  przygotowany przez uczniów  klasy V.  Młodzi artyści , ukazali nam dzieje naszego narodu.

Przedstawili  drogę kraju do niepodległości. Barwy narodowe wprowadziły nas w patriotyczny nastrój ,a pieśni patriotyczne przypominały jak ważna dla Polaka jest wolność i ojczyzna.

Więcej…
 
Jesteśmy już uczniami

28 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I.

Zanim jednak to nastąpiło, pierwszoklasiści musieli zaprezentować się i pokazać, że zasługują na miano pełnoprawnych uczniów.

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIA

Trzeba pamiętać o nieustannej wdzięczności za ten dar, jakim dla człowieka jest drugi człowiek

Św. Jan Paweł II

Państwu Monice i Sebastianowi Kulewskim oraz firmie POWER Studio Reklamy serdeczne wyrazy wdzięczności za uświetnienie obchodów 70 – lecia szkoły banerami i najwyższej klasy materiałami reklamowymi wykonanymi bezpłatnie na rzecz szkoły,

- składają uczniowie, nauczyciele i dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach.

 
Kamienne Gody naszej szkoły

 

Szkoła Podstawowa w Grzędzicach im. Jana Pawła II świętuje w tym roku swoje Kamienne Gody, czyli 70-lecie istnienia. Obchodzimy również 10. rocznicę nadania  szkole imienia i przekazania sztandaru. Z  tej okazji we wtorek 18 października wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście uczestniczyli najpierw w uroczystej mszy św. odprawianej przez ks. proboszcza Mirosława Oliwiaka w kościele w Grzędzicach, a później spotkali się w szkolnej sali gimnastycznej na jubileuszowym apelu.

Więcej…
 
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

 W dniu 26 września obchodziliśmy po raz pierwszy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Jego głównym celem było uświadamianie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu.

Z tej okazji uczniowie brali udział w uroczystym apelu na którym przedstawiono krótki program artystyczny. Wszyscy uczniowie z okazji tego święta przygotowali flagi państw europejskich. Nasza szkoła nawiązała również kontakt z Przedstawicielami Komisji Europejskiej, którzy obdarowali naszych uczniów upominkami.


 

 

 Mamy nadzieję, że to święto zachęci naszych uczniów do nauki języków obcych.

 
BEZPIECZNI !

W pierwszym miesiącu roku szkolnego uczniowie klas najmłodszych naszej szkoły poznali zasady bezpieczeństwa poruszania się po drodze oraz w pobliżu przejazdu kolejowego „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY. Pamiętają również o konieczności noszenia elementów odblaskowych.

JESTEŚMY BEZPIECZNI!

Więcej…
 
Sprzątanie świata 2016

Dnia 16.09.2016r. od godziny 8:50 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w akcji „SPRZĄTANIA ŚWIATA". Każdej klasie został przydzielony do uporządkowania fragment terenu naszej szkoły. W trakcie akcji nauczyciele przeprowadzili również z uczniami pogadanki na temat  odpowiedzialności za nasze środowisko.

Więcej…
 
PLAN LEKCJI 2016/2017

PLAN LEKCJI i zajęć nadobowiązkowych w roku szkolnym 2016/2017 - zobacz tutaj

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 31

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Reklama