Podręczniki szkolne 2016/2017


Aktualności
Zapisy do szkoły klas 0 -1

Od dnia 1 marca 2017 trwają zapisy do klas 0 - 1 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach

Więcej…
 
Bal karnawałowy 2017

 

Dnia 10 stycznia 2017r w naszej szkole odbył się bal karnawałowy o godzinie 11:30. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0-II. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Przyozdobiona była w różnokolorowe łańcuchy, maski i balony. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której zaprosiła dyrektor szkoły mgr D. Stankiewicz i mgr M. Stachowiak – prowadząca i organizatorka balu wspólnie z mgr E. Ząbek .

Więcej…
 
JASEŁKA 2016

''Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło.

I święta. I dom pełen wspomnień. Najważniejsze jest by żyć dla powrotu.''

Dnia 20.12.2016r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie  jasełkowe pod tytułem "Wigilijna ulica", wystawione przez uczniów koła teatralnego pod kierunkiem Anny Płuciennik.

Więcej…
 
Zajęcia z robotyki klasy VI i IIA

W poniedziałek - 12 grudnia kolejne klasy - VI i IIA brały udział w wyjazdowych warsztatach z robotyki, które okazały się świetną nauką i doskonałą rozrywką. Z pewnością taki rodzaj zajęć służy rozwijaniu kreatywności i zdolności logicznego myślenia, daje możliwość zaszczepienia w uczniach pasji do fizyki, mechaniki i matematyki oraz pokazuje dzieciom, że nauka może być fascynującą przygodą. Dodatkowo współpracując w grupie uczniowie pogłębiają zdolności komunikacyjne.

Serdeczne podziękowania dla Pani Danuty Polakowskiej i Pani Urszuli Ulaszewskiej za pomoc w opiece nad uczniami. Więcej zdjęć - tutaj

                                                                                              Mariola Olszewska

 
Warsztaty z robotyki kl IIB i IIIB

 

W dniu 18 listopada klasa II B i klasa III B uczestniczyły w warsztatach z robotyki w Szczecinie. W trakcie zajęć poznawaliśmy zasady mechaniki budując konstrukcje dzięki którym doświadczaliśmy praw fizyki, uczyliśmy się pracować zgodnie z instrukcją i projektować rozwijając swoją wyobraźnię przestrzenną i umiejętności manualne. Wiele radości sprawiło nam ożywienie naszych robotów.

 Więcej zdjęć w galerii - zobacz tutaj

Anna Górzyńska

 
Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

 

11 listopada przypomina  nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

Uroczysty apel  z  okazji  odzyskania  niepodległości  przez Polskę został  przygotowany przez uczniów  klasy V.  Młodzi artyści , ukazali nam dzieje naszego narodu.

Przedstawili  drogę kraju do niepodległości. Barwy narodowe wprowadziły nas w patriotyczny nastrój ,a pieśni patriotyczne przypominały jak ważna dla Polaka jest wolność i ojczyzna.

Więcej…
 
Jesteśmy już uczniami

28 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I.

Zanim jednak to nastąpiło, pierwszoklasiści musieli zaprezentować się i pokazać, że zasługują na miano pełnoprawnych uczniów.

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIA

Trzeba pamiętać o nieustannej wdzięczności za ten dar, jakim dla człowieka jest drugi człowiek

Św. Jan Paweł II

Państwu Monice i Sebastianowi Kulewskim oraz firmie POWER Studio Reklamy serdeczne wyrazy wdzięczności za uświetnienie obchodów 70 – lecia szkoły banerami i najwyższej klasy materiałami reklamowymi wykonanymi bezpłatnie na rzecz szkoły,

- składają uczniowie, nauczyciele i dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach.

 
Kamienne Gody naszej szkoły

 

Szkoła Podstawowa w Grzędzicach im. Jana Pawła II świętuje w tym roku swoje Kamienne Gody, czyli 70-lecie istnienia. Obchodzimy również 10. rocznicę nadania  szkole imienia i przekazania sztandaru. Z  tej okazji we wtorek 18 października wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście uczestniczyli najpierw w uroczystej mszy św. odprawianej przez ks. proboszcza Mirosława Oliwiaka w kościele w Grzędzicach, a później spotkali się w szkolnej sali gimnastycznej na jubileuszowym apelu.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 32

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
Reklama