Aktualności
ZAPRASZAMY NA FESTYN RODZINNY !

Plakat redniowieczny_zamek-V2-4_Easy-Resize.com

 
II Turniej Piłki Nożnej Klas I-III Szkół Podstawowych Gminy Stargard „Łączy Nas Piłka”

W dniu 18.05.2017r. odbył się II Turniej Piłki Nożnej Klas I-III Szkół Podstawowych Gminy Stargard. Sportowej rywalizacji przyglądali się zaproszeni goście: Zastępca Wójta Gminy Stargard Pan Jerzy Makowski, radny gminy Stargard Pan Mariusz Sikorski i trener „Błękitnych" Stargard Pan Krzysztof Kapuściński. Podczas turnieju nie było przyznawanych miejsc, każda szkoła zajęła I miejsce, a uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Zapraszamy za rok.

Turniej Piłki Nożnej - zobacz zdjęcia

 
Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja

mini1W czwartek 27 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyły się obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt historyczny uczniowie klas IV-VI pod opieką p. Eweliny Szczepanek i p. Arkadiusza Adamskiego oraz nauczyciela historii p. Anny Płuciennik przygotowali multimedialne prezentacje, filmy, ulotki, broszury oraz prace plastyczne o najważniejszych faktach dotyczących tego wydarzenia. Na dwóch długich przerwach wyświetlane były wszystkie pracę multimedialne uczniów.

Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja" - zobacz zdjęcia.

W całej naszej szkole można było zaobserwować piękne dekoracje w postaci flag, biało- czerwonych kwiatów oraz plakatów wykonanych przez uczniów. Wybrańcy rozdawali ulotki i broszury. Nie zabrakło także patriotycznych pieśni oraz refleksyjnych wierszy. Wszyscy uczniowie starali się w swoich pracach przybliżyć najważniejsze daty, postacie i wydarzenia z tamtego okresu w dziejach Polski. Na koniec nastąpiło podsumowanie uroczystości.Wszyscy uczestnicy obchodów odśpiewali hymn państwowy oraz głos zabrała p. Dyrektor Danuta Stankiewicz.

 
Sukces naszego ucznia w konkursie plastycznym.

Uczeń klasy pierwszej Emilian Pałczyński zdobył I miejsce w kategorii wiekowej( 6 -9 lat)  w powiatowym konkursie plastycznym pod hasłem: "25 lat Państwowej Straży Pożarnej - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". Jesteśmy dumni i gratulujemy.

 
APEL WIELKANOCNY 2017

Z okazji Świąt Wielkanocnych dnia 11 kwietnia 2017 roku odbył się w naszej szkole im. Jana Pawła II w Grzędzicach uroczysty apel, który przygotowany pod kierunkiem p. A. Bieniek i p. E. Szczepanek zaprezentowała klasa II A i cztery uczennice z klasy V. Wielkanoc to czas szczegolny: czas refleksji i zadumy nad życiem i nad tym, co dzieje sie wokoł nas. Nasi utalentowani uczniowie przygotowali więc na te okazje niezwykle nastrojowy montaż słowno-muzyczny, podczas którego zaprezentowali piękne przedstawienie i piosenki ukazujące kruchość życia i prawdziwe znaczenie Świąt Wielkanocnych.

więcej zdjęć - tutaj

 
Turniej powiatowy „Młodzież zapobiega pożarom"

V miejsce Oliwiera w turnieju powiatowym „Młodzież zapobiega pożarom"

Dnia 30 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Dolicach odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom".

Więcej…
 
KANGUR MATEMATYCZNY 2017

Dnia 16 marca przyszedł czas na matematyczne łamanie głowy - w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Konkurs przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. Celem Konkursu jest popularyzacja matematyki wśród uczniów. Tegorocznych uczestników było aż 50, co świadczy o rosnącej popularności i zainteresowaniu matematyką. Uczniowie startowali w trzech kategoriach: „Żaczek" – 13 uczniów z klas drugich, „Maluch" – 22 uczniów z klas trzecich i czwartych oraz „Beniamin" – 15 uczniów z klas piątych i szóstych. Wszyscy, bez względu na wyniki, otrzymali układankę - breloczek magiczny sześcian, który z pewnością pomoże jeszcze bardziej rozwinąć myślenie logiczne.

Na oficjalne wyniki konkursu musimy poczekać do maja. Życzymy wszystkim, aby znaleźli się na liście laureatów.

więcej zdjęć - tutaj

Szkolny Koordynator Konkursu - Mariola Olszewska

 
Sukcesy naszych uczniów w konursie matematycznym

 

III MIEJSCE W KONKURSIE MATEMATYCZNYM

17 marca 2017 r. w Gimnazjum nr 4 w Stargardzie został zorganizowany Konkurs Matematyczny dla uczniów Szkół Podstawowych pod hasłem: "Dużo myślenia to dużo zabawy". Uczniowie mogli skonfrontować swoją wiedzę i zaprezentować  umiejętności podczas rozwiązywania indywidualnego testu zawierającego zadania zamknięte i zadania otwarte. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Oliwier Środecki, Szymon Łodyga i Amelia Maczek, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli III miejsce. Jak co roku zmagania konkursowe, przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze.

Cieszymy się z wysokich osiągnięć, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz zdjęcia - tutaj

Mariola Olszewska

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 33

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 501 gości 
Reklama