Podręczniki szkolne 2016/2017


Aktualności
Załóż ODBLASK - świeć przykładem

odblask zdjecie
Dnia 27 listopada 2015r. nasza szkoła wzięła udział w kampanii społecznej pod hasłem: "Załóż ODBLASK - świeć przykładem". Kampania miała na celu pokazać ważną rolę elementów odblaskowych w bezpieczeństwie ruchu drogowego oraz zachęcić wszystkich do ich noszenia. Naszym celem było przekonanie uczniów do noszenia odblasków, bo tylko wtedy spełniają one swoją funkcję. ODBLASK W TOREBCE, PLECAKU, W KIESZENI CZY W SZUFLADZIE NIE POPRAWIA BEZPIECZEŃSTWA PIESZYCH.

Więcej…
 
Wystawa szkolnych prac w Tesko

WP 20151206_003_360x640

Więcej…
 
Integracja, tolerancja, Stop Przemocy

Dnia 20.11.2015r. wspaniałym przedstawieniem zakończyliśmy Kampanię Przeciw Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci. Uczniowie z koła teatralnego pod opieką Pani Anny Płuciennik wystawili przed swoimi kolegami z klas I - VI przedstawienie profilaktyczne. Scenariusz przedstawienia porusza problem przemocy, agresji, braku tolerancji i wskazuje jak właściwie rozwiązywać takie problemy.

Więcej…
 
Dzień Życzliwości i Pozdrowień

dzien zyczliwosci

Hello, uśmiechnij się! Wzmocnij jasną stronę świata! Dołącz do wielomilionowego grona entuzjastów, którzy dbają o lepsze jutro! To główna idea działań podejmowanych w ramach obchodów Dnia Życzliwości.

Więcej…
 
Apel z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

Tym, co zmarli za Ojczyznę,
hołd wdzięczności Polska składa.
Im to bowiem zawdzięczamy
wolność – polską mowę w szkole.
To, że tylko z ksiąg historii
poznajemy dziś niewolę.
Uroczyście biją dzwony,
w mieście flagi rozwinięto...
i me serce się raduje,
że obchodzę Polski święto.”
Dnia 10 listopada odbył się uroczysty apel z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. 11 listopada 1918 roku, po 123 latach niewoli narodowej, Polska odzyskała upragnioną niepodległość. Od tamtego czasu, data ta jest dla Polaków symbolem miłości Ojczyzny, walki o wolność, wiary w zwycięstwo sprawiedliwości dziejowej i nadziei na lepszą przyszłość. Wszyscy zgromadzeni na uroczystości, stojąc na baczność, zachowując powagę i spokój odśpiewali hymn narodowy, oddając szacunek symbolom narodowym i wszystkim Polakom, tym którzy odeszli i tym, którzy żyją obecnie.

Więcej…
 
Kampania 19 Dni Przeciw Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci

 19dni

Kampania 19 Dni Przeciw Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci to doskonała okazja aby podjąć działania zapobiegające agresji w szkole. Dlatego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach mamy zamiar pokazać naszym uczniom, że przy odrobinie dobrej woli w sposób kulturalny można rozwiązać każdy problem nie krzywdząc i nie obrażając drugiej osoby. Chcemy nauczyć szacunku i tolerancji dla innych również poprzez naszą postawę i zachowanie. Chcemy aby nasi uczniowie wzrastali w bezpiecznym, wolnym od przemocy i agresji środowisku.

Więcej…
 
„Wy jesteście przyszłością świata”

 Słowa Świętego Jana Pawła II stanowiły myśl przewodnią uroczystości z okazji Święta Patrona Szkoły oraz Pasowania Uczniów klasy I A i I B, która odbyła się 16 października 2015r. Ten szczególnie ważny dzień uczniowie, nauczyciele i rodzice uczniów rozpoczęli uroczystą akademią, którą poprowadziły uczennice klasy IV: Malwina Kuźniak i Julia Klimaszewska. 
Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2015r. odbył się w naszej szkole apel poświęcony Dniu Edukacji Narodowej. Dzień ten jest świętem polskiej szkoły, nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują. Upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym Ministerstwem Oświaty Publicznej w Polsce.

Więcej…
 
Spektakl 'Mniam Mniam'

Dnia 12.10.2015r. gościliśmy w naszej szkole Grupę T Toruń z niezwykle zabawnym spektaklem kabaretowo – edukacyjnym „Mniam, mniam”. W spektaklu poruszony został problem zdrowego odżywiania i stylu życia, wspomniano również o uzależnieniach. Celem było uświadomienie uczniom, czym jest zdrowe jedzenie, jakie konsekwencje niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania a także sięgania po używki.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 32

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Reklama