Aktualności
Gimnazium gminy Stargard z wizytą w naszej szkole

Dnia 09.03.2016r. gościliśmy w naszej szkole panią Dyrektor Gimnazjum Gminy Stargard Teresę Marud w towarzystwie nauczycieli: pani Wioletty Niewiadomskiej i pana Michała Patyny oraz uczniów.

Pani Dyrektor przybliżyła uczniom ofertę Gimnazjum Gminy, opowiadała o sukcesach swoich uczniów. Przedstawiono prezentację multimedialną przygotowaną przez uczniów Gimnazjum. Na dużą uwagę zasługiwał fakt stworzenia pierwszej w historii klasy sportowej o profilu – piłka nożna dziewcząt.

Więcej…
 
Uczennice naszej szkoły laureatkami konkursu plastycznego

Zuzanna Wilk klasa II b – II MIEJSCE w kategorii wiekowej 7-8 lat

Amelia Boczulak klasa III – III MIEJSCE w kategorii wiekowej 9 – 10 lat
Uczennice wykonały plakat na temat „Alkohol zabija życie”. Był to XX–ty konkurs plastyczny zorganizowany przez Stargardzkie Stowarzyszenie Klub Abstynenta „ALA”.

Więcej…
 
I miejsce w XVI gminnym turnieju piłki nożnej halowej w Małkocinie

W czwartek 03.03.2016r. w szkole w Małkocinie odbył się XVI GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ, w którym reprezentacja Grzędzic zajęła I miejsce. W turnieju wystartowało 5 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z naszej gminy. W turnieju udział wzięli: Miłosz Iżewski, Maciej Lach, Szymon Targaszewski, Mateusz Zawadzki, Michał Walenczak, Patryk Nagórek, Jakub Fakhri, Jakub Uziębło.

Więcej…
 
Informacje dla rodziców dzieci z roczników 2008, 2009, 2010

Zgodnie z ustawą o systemie oświaty:
• dzieci ur. w I połowie 2008r., które uczęszczały w roku 2015/16 do II kl., mogą „pójść” do klasy III, po uzyskaniu promocji w czerwcu 2016r. Rodzice nie składają wtedy żadnych oświadczeń, ani dokumentów. Dziecko po uzyskaniu promocji wpisywane jest automatycznie na listę uczniów klasy III w roku szk. 2016/17.
Ustawa daje też dzieciom z rocznika 2008, urodzonym w I połowie roku możliwość kontynuowania nauki w kl. II. w roku szk. 2016/17. Dziecko nie będzie podlegało klasyfikacji rocznej w czerwcu i będzie uczniem klasy II w roku szk. 2016/17. W takiej sytuacji należy złożyć wniosek o możliwość kontynuowania nauki w klasie II najpóźniej do 31 marca 2016r. do dyrektora szkoły bezpośrednio lub za pośrednictwem wychowawcy klasy (wniosek do pobrania w szkole);

Więcej…
 
Organizacja rekolekcji 2016 dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach

Termin rekolekcji: 29 luty, 1 marzec 2016 godz.:
10.00 – 11.00 – kl. III – VI,
11.00 – 12.00 – kl. I – II.
Miejsce rekolekcji: kościół pw. św. Piotra i Pawła w Grzędzicach

Więcej…
 
Warsztaty prozdrowotne oraz zajęcia z integracji sensorycznej

Dnia 28.01.2016r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z udziałem dzieci z Przedszkola TPD „Słoneczko” w Koszewie.
Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach promujących zdrowy styl życia w klasie I a. Obejrzały bajkę Telmo i Tula „Sałatka owocowa, zdrowy przepis”. Następnie wysłuchały mini wykładu na temat pozytywnego wpływu owoców i warzyw na organizm człowieka. Największą radość sprawiło dzieciom samodzielne przygotowanie sałatki owocowej i oczywiście skosztowanie pysznych witaminek. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały Panie: Kinga Zamkowska, Agnieszka Skiba i gość Pani Izabela Wyporska.

Więcej…
 
Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę

27 stycznia klasy pierwsze brały udział w wycieczce do Schroniska w Kiczarowie. Naszym celem było przekazanie bezdomnym zwierzętom zgromadzonej przez nas karmy, małych zabawek, koców i starych gazet. Zwierzęta już z daleka powitały nas głośnym szczekaniem. Pracownice schroniska opowiadały nam o życiu zwierząt schroniska, dzięki temu poznaliśmy wzruszające historie.

Więcej…
 
Ferie - luty 2016

logoferie16

 

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach życzę fantastycznych i bezpiecznych ferii, a Uczniów, którzy chcieliby spędzić część swojego wolnego czasu na ciekawych zajęciach, serdecznie zapraszam do szkoły w I tygodniu ferii, zgodnie z planem podanym poniżej.


Dyrektor Szkoły Danuta Stankiewicz

Oferta zajęć dla uczniów w okresie ferii zimowych - luty 2016

 
Uzależnieniom mówimy NIE!!!

stopdopalaczom

W otaczającym nas współczesnym świecie istnieje wiele zagrożeń oraz uzależnień, które w bardzo dotkliwy sposób wpływają na nasze życie i funkcjonowanie w społeczeństwie. Mają one również ogromny wpływ na nasze zdrowie. W ramach profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom dnia 15.01.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Eweliną Wardziak z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Stargardzie oraz Panią Almą Selwesiuk z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 33

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 673 gości 
Reklama