Podręczniki szkolne 2016/2017


Aktualności
Ferie - luty 2016

logoferie16

 

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach życzę fantastycznych i bezpiecznych ferii, a Uczniów, którzy chcieliby spędzić część swojego wolnego czasu na ciekawych zajęciach, serdecznie zapraszam do szkoły w I tygodniu ferii, zgodnie z planem podanym poniżej.


Dyrektor Szkoły Danuta Stankiewicz

Oferta zajęć dla uczniów w okresie ferii zimowych - luty 2016

 
Uzależnieniom mówimy NIE!!!

stopdopalaczom

W otaczającym nas współczesnym świecie istnieje wiele zagrożeń oraz uzależnień, które w bardzo dotkliwy sposób wpływają na nasze życie i funkcjonowanie w społeczeństwie. Mają one również ogromny wpływ na nasze zdrowie. W ramach profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom dnia 15.01.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Eweliną Wardziak z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Stargardzie oraz Panią Almą Selwesiuk z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Więcej…
 
Bal karnawałowy klas 0-II w roku szkolnym 2015/2016

Dnia 14 stycznia 2016r w naszej szkole odbył się bal karnawałowy o godzinie 10.50. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0-II. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Przyozdobiona była w różnokolorowe łańcuchy, maski i balony. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której zaprosiła dyrektor szkoły mgr D. Stankiewicz i mgr M. Stachowiak – prowadząca i organizatorka balu wspólnie z mgr E. Ząbek .

Więcej…
 
SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE W KLASACH V i VI

 

 

Wesołych Świąt! Niech się snuje kolęda.

I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie.

Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! pod świeczek łuną jasną

życzcie sobie – najwięcej zwykłego ludzkiego szczęścia.”

 

Więcej…
 
Jasełka 2015

Przyjdź do nas Panie Jezu

 

Dziś w czasach przeróżnych przemian pragniemy, aby w sercu każdego zwyciężało zawsze dobro, a zło od zarodka było piętnowane. Jasełka, które przygotowali członkowie koła teatralnego pod kierunkiem Anny Płuciennik to marzenia ludzi dobrej woli, którzy pragną pokoju na świecie, ludzi wracających do Jezusa.

Przede wszystkimi Boże Narodzenie – to święta wyjątkowe i ważne. Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka.
Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, włożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.

Więcej…
 
Załóż ODBLASK - świeć przykładem

odblask zdjecie
Dnia 27 listopada 2015r. nasza szkoła wzięła udział w kampanii społecznej pod hasłem: "Załóż ODBLASK - świeć przykładem". Kampania miała na celu pokazać ważną rolę elementów odblaskowych w bezpieczeństwie ruchu drogowego oraz zachęcić wszystkich do ich noszenia. Naszym celem było przekonanie uczniów do noszenia odblasków, bo tylko wtedy spełniają one swoją funkcję. ODBLASK W TOREBCE, PLECAKU, W KIESZENI CZY W SZUFLADZIE NIE POPRAWIA BEZPIECZEŃSTWA PIESZYCH.

Więcej…
 
Wystawa szkolnych prac w Tesko

WP 20151206_003_360x640

Więcej…
 
Integracja, tolerancja, Stop Przemocy

Dnia 20.11.2015r. wspaniałym przedstawieniem zakończyliśmy Kampanię Przeciw Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci. Uczniowie z koła teatralnego pod opieką Pani Anny Płuciennik wystawili przed swoimi kolegami z klas I - VI przedstawienie profilaktyczne. Scenariusz przedstawienia porusza problem przemocy, agresji, braku tolerancji i wskazuje jak właściwie rozwiązywać takie problemy.

Więcej…
 
Dzień Życzliwości i Pozdrowień

dzien zyczliwosci

Hello, uśmiechnij się! Wzmocnij jasną stronę świata! Dołącz do wielomilionowego grona entuzjastów, którzy dbają o lepsze jutro! To główna idea działań podejmowanych w ramach obchodów Dnia Życzliwości.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 31

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Reklama