Aktualności
Zamek Kliczków zdobyty

23 kwietnia 2016 nasza uczennica Małgorzata Sikorska brała udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2016", który odbył się w Zamku Kliczków. 

Do zmagań z Harrym Potterem stanęło wielu uczniów z całej Polski. Zadania nie były łatwe i wymagały niezwykle szczegółowej znajomości tematu. Mimo tego Gosia zajęła 9 miejsce, co jest Jej wielkim sukcesem. Gratulujemy i jesteśmy dumni.

Więcej…
 
Od chrztu Mieszka do naszego chrześcijaństwa

22 kwietnia 2016 roku o godzinie 18 w kościele pod wezwaniem świętych Apostołów Piotra i Pawła w Grzędzicach członkowie koła teatralnego naszej szkoły przedstawili okolicznościowy montaż słowno – muzyczny z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski. Zabytkowe mury świątyni dodały występom niezwykłej powagi. Przybyły orszaki księcia Mieszka i księżniczki Dobrawy. Były zrękowiny, ślub, a potem biskup Jordan ochrzcił Mieszka i przybyłych z nim wojów. Piękne stroje, podniosła muzyka i wspaniała gra aktorska dzieci sprawiły, że zgromadzeni w kościele widzowie byli pod wielkim wrażeniem.

Więcej…
 
I turniej piłki nożnej klas I-III szkół podstawowych gminy Stargard 'Łączy Nas Piłka'

W dniu 20.04.2016r. odbył się 'I turniej piłki nożnej klas I-III szkół podstawowych gminy Stargard' pod hasłem 'Łączy Nas Piłka'. Turniej został zorganizowany z okazji 70- lecia Naszej szkoły. Sportowej rywalizacji przyglądali się Zastępca Wójta Gminy Stargard Pan Jerzy Makowski, radny gminy Stargard Pan Mariusz Sikorski i trener 'Błękitnych' Stargard Pan Krzysztof Kapuściński.

Więcej…
 
Gosia Sikorska znawczynią Harrego Pottera

W marcu trzy uczennice klasy VI (Małgorzata Sikorska, Wiktoria Karpińska i Ariana Fakhri) brały udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2016".

Uczestnictwo w tych zmaganiach to wynik pasji i zaangażowania w poznawanie literackich zakamarków świata fantasy.

Gosia Sikorska po raz drugi zakwalifikowała się do finału tego konkursu, który odbędzie się 23 kwietnia 2016 w Zamku Kliczków.

Więcej…
 
Wyróżnienie przedszkolaków w ogólnopolskim konkursie rodzinnym na najpiękniejszą pisankę Wielkanocną

HANNA IGNATOWICZ kl 0b - WYRÓŻNIENIE dyplom, nagroda rzeczowa
ZUZANNA BRUDZIEJ kl 0b – dyplom za udział w konkursie
AMELIA CĘCAK kl 0a – dyplom za udział w konkursie
REMIGIUSZ STASIUKIEWICZ kl 0a – dyplom za udział w konkursie

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z pomocą swoich najbliższym wykonali pracę plastyczne przestrzenne pt. „NAJPIĘKNIEJSZA WIELKANOCNA PISANKA” cztery prace zostały wybrane przez nauczycieli oddziałów przedszkolnych mgr Marię Stachowiak oraz mgr Ewę Ząbek

Więcej…
 
Konkurs na najpiękniejszą wielkanocną pisankę rozstrzygnięty!

Wszyscy autorzy pisanek wykazali się starannością, pracowitością ale też pomysłowością i fantazją. Mieliśmy okazję podziwiać te ,,arcydzieła” na wystawie w holu szkoły. Jury konkursu miało wielki kłopot z wyłonieniem najpiękniejszych pisanek gdyż każda z nich zasługiwała na nagrodę. Mimo to, po wielu dyskusjach wybrano autorów najładniejszych zdaniem jury prac.
Więcej…
 
Apel Wiosenno – Wielkanocny i Dzień Kapelusza

„Radosna wiosna, radosne święta!” – pod takim hasłem, tuż przed wiosenną przerwą świąteczną swój program artystyczny przedstawili uczniowie klasy III oraz koła tanecznego naszej szkoły.W zaprezentowanych scenkach teatralnych młodzi artyści wyrazili swoją radość z nadejścia wiosny oraz przybliżyli wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z najważniejszymi w roku świętami – Wielkanocą.

Więcej…
 
Sukces naszych uczniów

18 marca 20016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM ‘ORTOFRAJDA”, który organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 7 w Stargardzie. Nasza drużyna to: Wiktoria Karpińska kl. VI, Oliwier Środecki klasa V i Małgorzata Chudzia klasa. IV. Wykazali się oni rozległą wiedzą ortograficzną. Najpierw pisali testy indywidualne, później zmagali się drużynowo konkurując z uczniami stargardzkich szkół.

Więcej…
 
Wystawa Wielkanocnych pisanek i stroików w Urzędzie Gminy Stargard

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klas 0a i 0b ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach z pomocą swoich najbliższych przygotowali „WIELKANOCNE PISANKI” oraz „WIELKANOCNE STROIKI”. Pięknie wykonane prace są wyeksponowane na wystawie w Urzędzie Gminy Stargard. Wystawę prac dzieci przygotowały wychowawczynie oddziałów przedszkolnych mgr Maria Stachowiak oraz mgr Ewa Ząbek.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 33

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 710 gości 
Reklama