Podręczniki szkolne 2016/2017


Aktualności
Informacje dla rodziców dzieci z roczników 2008, 2009, 2010

Zgodnie z ustawą o systemie oświaty:
• dzieci ur. w I połowie 2008r., które uczęszczały w roku 2015/16 do II kl., mogą „pójść” do klasy III, po uzyskaniu promocji w czerwcu 2016r. Rodzice nie składają wtedy żadnych oświadczeń, ani dokumentów. Dziecko po uzyskaniu promocji wpisywane jest automatycznie na listę uczniów klasy III w roku szk. 2016/17.
Ustawa daje też dzieciom z rocznika 2008, urodzonym w I połowie roku możliwość kontynuowania nauki w kl. II. w roku szk. 2016/17. Dziecko nie będzie podlegało klasyfikacji rocznej w czerwcu i będzie uczniem klasy II w roku szk. 2016/17. W takiej sytuacji należy złożyć wniosek o możliwość kontynuowania nauki w klasie II najpóźniej do 31 marca 2016r. do dyrektora szkoły bezpośrednio lub za pośrednictwem wychowawcy klasy (wniosek do pobrania w szkole);

Więcej…
 
Organizacja rekolekcji 2016 dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach

Termin rekolekcji: 29 luty, 1 marzec 2016 godz.:
10.00 – 11.00 – kl. III – VI,
11.00 – 12.00 – kl. I – II.
Miejsce rekolekcji: kościół pw. św. Piotra i Pawła w Grzędzicach

Więcej…
 
Warsztaty prozdrowotne oraz zajęcia z integracji sensorycznej

Dnia 28.01.2016r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z udziałem dzieci z Przedszkola TPD „Słoneczko” w Koszewie.
Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach promujących zdrowy styl życia w klasie I a. Obejrzały bajkę Telmo i Tula „Sałatka owocowa, zdrowy przepis”. Następnie wysłuchały mini wykładu na temat pozytywnego wpływu owoców i warzyw na organizm człowieka. Największą radość sprawiło dzieciom samodzielne przygotowanie sałatki owocowej i oczywiście skosztowanie pysznych witaminek. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały Panie: Kinga Zamkowska, Agnieszka Skiba i gość Pani Izabela Wyporska.

Więcej…
 
Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę

27 stycznia klasy pierwsze brały udział w wycieczce do Schroniska w Kiczarowie. Naszym celem było przekazanie bezdomnym zwierzętom zgromadzonej przez nas karmy, małych zabawek, koców i starych gazet. Zwierzęta już z daleka powitały nas głośnym szczekaniem. Pracownice schroniska opowiadały nam o życiu zwierząt schroniska, dzięki temu poznaliśmy wzruszające historie.

Więcej…
 
Ferie - luty 2016

logoferie16

 

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grzędzicach życzę fantastycznych i bezpiecznych ferii, a Uczniów, którzy chcieliby spędzić część swojego wolnego czasu na ciekawych zajęciach, serdecznie zapraszam do szkoły w I tygodniu ferii, zgodnie z planem podanym poniżej.


Dyrektor Szkoły Danuta Stankiewicz

Oferta zajęć dla uczniów w okresie ferii zimowych - luty 2016

 
Uzależnieniom mówimy NIE!!!

stopdopalaczom

W otaczającym nas współczesnym świecie istnieje wiele zagrożeń oraz uzależnień, które w bardzo dotkliwy sposób wpływają na nasze życie i funkcjonowanie w społeczeństwie. Mają one również ogromny wpływ na nasze zdrowie. W ramach profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom dnia 15.01.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Eweliną Wardziak z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Stargardzie oraz Panią Almą Selwesiuk z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Więcej…
 
Bal karnawałowy klas 0-II w roku szkolnym 2015/2016

Dnia 14 stycznia 2016r w naszej szkole odbył się bal karnawałowy o godzinie 10.50. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0-II. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Przyozdobiona była w różnokolorowe łańcuchy, maski i balony. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której zaprosiła dyrektor szkoły mgr D. Stankiewicz i mgr M. Stachowiak – prowadząca i organizatorka balu wspólnie z mgr E. Ząbek .

Więcej…
 
SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE W KLASACH V i VI

 

 

Wesołych Świąt! Niech się snuje kolęda.

I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie.

Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! pod świeczek łuną jasną

życzcie sobie – najwięcej zwykłego ludzkiego szczęścia.”

 

Więcej…
 
Jasełka 2015

Przyjdź do nas Panie Jezu

 

Dziś w czasach przeróżnych przemian pragniemy, aby w sercu każdego zwyciężało zawsze dobro, a zło od zarodka było piętnowane. Jasełka, które przygotowali członkowie koła teatralnego pod kierunkiem Anny Płuciennik to marzenia ludzi dobrej woli, którzy pragną pokoju na świecie, ludzi wracających do Jezusa.

Przede wszystkimi Boże Narodzenie – to święta wyjątkowe i ważne. Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka.
Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, włożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 32

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Reklama