Podręczniki szkolne 2016/2017


Aktualności
Wolność, Naród, Ojczyzna

Pod takim hasłem odbył się w naszej szkole w dniu 5 maja 2016r. apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jest to wspaniała okazja by uzmysłowić wszystkim rolę i znaczenie takich słów jak WOLNOŚĆ, NARÓD, OJCZYZNA. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie z klasy IV przygotowali montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego.

Więcej…
 
III miejsce Dawida Pasikowskiego w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Uczeń klasy VI Dawid Pasikowski zajął III miejsce w Eliminacjach Powiatowych w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Stargardzie. Turniej składał się z czterech konkurencji: testów o przepisach ruchu drogowego, umiejętności jazdy po miasteczku ruchu drogowego, jazdy rowerem po torze przeszkód i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej…
 
Ortofrajda 2016

Dnia 5.05. 2016 odbył się konkurs ortograficzny uczniów klas II-III „Ortofrajda 2016”, którego celem było mobilizowanie do poznawania i utrwalania reguł ortograficznych, a także sprawdzenie umiejętności ortograficznych uczniów. Do konkursu przystąpiło 11 uczniów, którzy musieli napisać poprawnie tekst ze słuchu, segregować karteczki z wyrazami z trudnością ortograficzną, odszukać w zakreślance wyrazów z „ó”, odgadnąć zagadki i zapisać ich rozwiązanie.

Więcej…
 
Konkurs matematyczny KANGUR 2016

W marcu 2016 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2016” . Celem Konkursu jest popularyzacja matematyki wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a jego formuła spełnia funkcję integrującą dzieci i młodzież z całego świata.

Więcej…
 
Konkurs Przyrodniczy dla klas II i III

Pod koniec kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Przyrodniczy dla klas II i III pod hasłem: „Dla siebie i dla Ziemi zostań przyjacielem”. Celem konkursu było rozbudzenie u dzieci wrażliwości i potrzeby kontaktu z przyrodą, kształtowanie przyjaznego stosunku do świata roślin i zwierząt oraz dostrzeganie potrzeby segregowania odpadów ze względu na wyczerpywanie się zasobów przyrody.

Więcej…
 
Nasza uczennica laureatką konkursu plastycznego ,,W trosce o nasze bezpieczeństwo”

W marcu uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: ,,W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Uczennica klasy IB – Aleksandra Pawlak zajęła II miejsce w tegorocznej edycji na szczeblu powiatowym w kategorii uczniów klas I – III i zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich. Gratulujemy i trzymamy kciuki Olu w pokonaniu następnego etapu konkursu !!!

Więcej…
 
Zamek Kliczków zdobyty

23 kwietnia 2016 nasza uczennica Małgorzata Sikorska brała udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2016", który odbył się w Zamku Kliczków. 

Do zmagań z Harrym Potterem stanęło wielu uczniów z całej Polski. Zadania nie były łatwe i wymagały niezwykle szczegółowej znajomości tematu. Mimo tego Gosia zajęła 9 miejsce, co jest Jej wielkim sukcesem. Gratulujemy i jesteśmy dumni.

Więcej…
 
Od chrztu Mieszka do naszego chrześcijaństwa

22 kwietnia 2016 roku o godzinie 18 w kościele pod wezwaniem świętych Apostołów Piotra i Pawła w Grzędzicach członkowie koła teatralnego naszej szkoły przedstawili okolicznościowy montaż słowno – muzyczny z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski. Zabytkowe mury świątyni dodały występom niezwykłej powagi. Przybyły orszaki księcia Mieszka i księżniczki Dobrawy. Były zrękowiny, ślub, a potem biskup Jordan ochrzcił Mieszka i przybyłych z nim wojów. Piękne stroje, podniosła muzyka i wspaniała gra aktorska dzieci sprawiły, że zgromadzeni w kościele widzowie byli pod wielkim wrażeniem.

Więcej…
 
I turniej piłki nożnej klas I-III szkół podstawowych gminy Stargard 'Łączy Nas Piłka'

W dniu 20.04.2016r. odbył się 'I turniej piłki nożnej klas I-III szkół podstawowych gminy Stargard' pod hasłem 'Łączy Nas Piłka'. Turniej został zorganizowany z okazji 70- lecia Naszej szkoły. Sportowej rywalizacji przyglądali się Zastępca Wójta Gminy Stargard Pan Jerzy Makowski, radny gminy Stargard Pan Mariusz Sikorski i trener 'Błękitnych' Stargard Pan Krzysztof Kapuściński.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 32

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Reklama