Aktualności
Konkurs historyczny dla uczniów klasy IV

„Mądrość jest uzależniona od trzech rzeczy:
osobowości, wiedzy, samokontroli”
Arystoteles

7 czerwca 2016 roku czwartoklasiści zmierzyli się z zagadnieniami z zakresu Starożytnej Grecji i Starożytnego Rzymu. Pod okiem nauczyciela historii konkurs przygotowały uczennice klasy VI: Agnieszka Szczerba, Jagoda Skórzewska, Ariana Fakhri, Małgorzata Sikorska i Wiktoria Karpińska.

Więcej…
 
Niezwykły Dzień Dziecka

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”.
— Phil Bosmans

Nieco spóźniony, ale jakże udany był tegoroczny Dzień Dziecka zorganizowany dla naszych uczniów. 8 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców udali się do Miedwiańskiej Stadniny Koni, gdzie czekały ich liczne atrakcje.

Więcej…
 
Koncert dla Mamy

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość
macierzyńska”.
J. I. Kraszewski

Pod tym hasłem 7 czerwca 2016 roku odbyło się niezwykle wzruszające spotkanie, na którym honorowymi gośćmi były Mamy naszych uczniów. Przywitała je serdecznie dyrektor szkoły Pani Danuta Stankiewicz.

Więcej…
 
Warsztaty plastyczne dla dzieci i ich Rodziców z klasy II B

„Aby zdobyć wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać”
Antoine de Saint - Exupery

Ostatniego dnia maja na terenie naszej szkoły odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów z klasy II b i ich Rodziców, prowadzone przez Panią Joannę Synowiecką – mamę naszej koleżanki z klasy.

Więcej…
 
Wycieczka do Ośrodka Szkoleniowo – Badawczego w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi

Pod koniec kwietnia uczniowie klas I b, II a i II b uczestniczyli w zajęciach edukacji energetycznej realizowanych w Ośrodku Szkoleniowo - Badawczym w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi. Program zajęć prowadzonych w ośrodku obejmował zajęcia warsztatowe oraz plenerowe. Podczas spotkania uczniowie poznali właściwości wody i jej cechy, obieg wody w przyrodzie, stany skupienia wody i ich właściwości.

Więcej…
 
II miejsce Oskara Rumian w VIII Gminnym Konkursie Ortograficznym

12 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pęzinie odbył się VII Gminny Konkurs Ortograficzny pod hasłem „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM ORTOGRAFII”.

Więcej…
 
Mamy Mistrzów Ortografii

„Błąd w mowie i piśmie to jak brzydka plama na fotografii matki, którą kochasz”.

Janusz Korczak

W miesiącu maju wśród uczniów klas IV – VI przeprowadzono Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii. Potyczki rozegrały się na trzech poziomach. Uczniowie zmagali się z zawiłościami polskiej ortografii. Łącznie do konkursu przystąpiło 40 uczestników.

Więcej…
 
Malwina Kuźniak Super Matematykiem klas IV Szkół Gminy Stargard

24 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej w Sownie został zorganizowany Gminny Konkurs Matematyczny "Super Matematyk" dla uczniów klas III i IV Szkół Podstawowych.
Uczniowie mogli skonfrontować swoją wiedzę i zaprezentować umiejętności podczas rozwiązywania indywidualnego testu zawierającego zadania zamknięte i zadania otwarte.

Więcej…
 
Wycieczka klas IV – VI

O tym, że podróże kształcą nie trzeba nikogo przekonywać. Nauka poza murami szkoły przynosi wiele korzyści i jest odmianą od tradycyjnej edukacji. Z tego powodu w dniach od 17 do 20 maja 2016 roku uczniowie klas IV – VI wraz ze swoimi wychowawcami i z Panem Andrzejem Pasikowskim, rodzicem naszego ucznia wyruszyli na podbój południa Polski.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 6 z 33

Nasz profil na Facebooku

Rada rodziców przy SP Grzędzice

Skuteczna nauka słówek

Reklama

Kiedy mamy przerwy?

8.45 - 8.55
9.40 - 9.50
10.35 - 10.50
11.35 - 11.50
12.35 - 12.40
13.25 - 13.35
14.20 - 14.25

Zobacz w galerii zdjęć

Kto jest z nami?

Naszą witrynę przegląda teraz 722 gości 
Reklama